آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Move: A Brain Shifting Puzzle v1.0.22

Move: A Brain Shifting Puzzle یک بازی پازل مجانی است که در آن همه نقطه‌ها با یکدیگر حرکت می‌کنند! نقطه‌ها تا وقتی که راهشان مسدود نشده باشند، می‌توانند جابجا شوند، برای حل پازل‌های این بازی باید همه نقطه‌ها را به درون مربع‌های رنگی ببرید. صدها مرحله پازل مجانی را انجام دهید. پازل‌های این بازی ساده و با 3 نقطه همرنگ شروع شده و به تدریج به پازل‌هایی بسیار چالش‌برانگیز با 5 رنگ می‌رسند. این بازی قابلیت اجرا بر روی گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی را دارد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود