آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ZenfoneUI Dark CM12/12.1 v1.0

ZenfoneUI Dark CM12/12.1 یک تم مدرن برای موتور تم سیانوژن 12.1 است که از سبک رابط کاربری ASUS Zenfone الهام گرفته و دارای طعمی تیره می‌باشد. این تم بسیار زیبا بوده و گرافیک باکیفیت آن ظاهر گوشی اندرویدی شما را عالی خواهد کرد. این تم بسیار از بخش‌های گوشی شامل رابط کاربری سیستم، فریم‌ورک، شماره‌گیر، تنظیمات، مخاطبین، گالری، صفحه کلید AOSP، پلیر صوتی CM، فونت، انیمیشن بوت، والپیپیر و مجموعه آیکان را سفارشی می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود