آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Quadrush 1.1

در بازی Quadrush مهارت ها و توانایی های سرعتی خود را به چالش بکشید . ببینید که تا چه زمانی می توانید دوام بیاورید ؟ دوستان خودتان را به چالش کشانده و امتیازات خود را در شبکه های اجتماعی با دوستان خودتان به اشتراک بگذارید. برای انجام بازی Quadrush  به چشمان و سریع و تیزی احتیاج خواهید داشت .

 

ویژگی های اصلی:

گرافیک خیلی خوب و جذاب بازی

نیازمند به چشمان تیز و قدرتمند باری اجرای بازی Quadrush

اشتراک گذاری تمامی نمرات در شبکه های اجتماعی

درک مسائل بهتر و بالاتر و حل تمام مراحل بازی

سازگاری کامل با گوشی سامسونگ گلکسی اس 5

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود