آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

I Hate Candy: Pony Mayhem v1.0.3

وقتی برای توضیح دادن نیست، ما جعبه‌های سلاح‌های مخفی خود را در سیاره آب‌نباتی از دست داده‌ایم، عجله کنید و آن‌ها را نجات دهید! در بازی I Hate Candy: Pony Mayhem یک شهاب سنگ عجیب با سفینه حامل سلاح مخفی ما برخورد کرده و به سیاره آب‌نباتی سقوط کرده است! و تنها شما هستید که می‌توانید آن را بازگرداند!

ویژگی‌ها:

گرافیک رنگارنگ شگفت‌انگیز

3 نوع مکان مختلف برای بازی

انواع موانع مانند عروسک انفجاری، قارچ جهنده و…

می‌توانید در فروشگاه برای قهرمان خود مهمات و ویژگی بخرید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود