آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Candy Cave 1.0

در بازی اکشن Candy Cave ردای خود را بپوشید و در مراحل مختلف غار آب‌نباتی مبارزه کرده و پیشروی کنید. شخصیت خود را با استفاده از زره‌های جالب و مدل‌های موی عالی سفارشی کنید. مانند شاهزاده سرزمین آبنباتی لباس بپوشید! می‌توانید با متصل شدن به یک وای‌فای، با دوستان خود به صورت چند نفره بازی کنید.

ویژگی‌ها:

بازی چند نفره محلی تنها با استفاده از وای‌فای

بازی مجانی همراه با آواتارهای دخترانه و پسرانه

دشمنان خوراکی با لباس‌هایی به سبک آبنباتی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود