آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jumping Fox 1.0

در بازی دیوانه‌وار و اعتیادآور Jumping Fox: Climb That Tree! خود را با یک روباه کوچک بامزه و زیبا سرگرم کنید! کاری کنید روباه با پرش به بالا و بالاتر بر روی شاخه‌های درخت بتواند از سیل فرار کند. مراقب باشید، اگر آب به شما برسد، بازی را باخته‌اید!

ویژگی‌ها:

در حالت تک‌نفره برای فرار از سیل بالا بپرید

امتیاز خود را با دوستان فیسبوک خود و بازیکنان دیگر در سراسر دنیا مقایسه کرده و آن‌ها را به چالش بکشید

امتیاز خود را در فیسبوک به اشتراک بگذارید و بگذارید بدانند شما بهترین بازیکن هستید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود