آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cliffy Jump v1.0.7

بازی  Cliffy Jump دارای آهنگ‌های شگفت‌انگیز و مکان‌های سه‌بعدی برای کاوش می‌باشد، بیایید همراه با شخصیت‌های زیبا به سرزمینی اسرارآمیز سفر کنیم. سعی کنید در حال کاوش همه شخصیت‌های پنهان را جمع‌آوری کنید. به خاطر کنترل‌های آسان هر کسی می‌تواند از این بازی لذت ببرد.

ویژگی‌ها:

12 مکان زیبا و اسرارآمیز برای کاوش

دارای بیش از 60 شخصیت جدید

هرچه بیشتر کاوش کنید، رتبه بهتری کسب خواهید کرد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود