آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

rekillers zombie defense v2.1 + data

شیوع و انتشار بیماری های زامبی ها به تازگی آغاز شده است. ترس از عفونت زامبی مردم را مجبور کرده است تا در خانه های خود باقی بمانند و از خانه های خود بیرون نیایند. در بازی rekillers zombie defense شما و گروهتان قول داده اید که از بشریت دفاع کنید و نیروی زامبی و عفونت زامبی را برای همیشه از بین ببرید. نگاهی به توده های زامبی انداخته و در سریع ترین زمان ممکن آن ها را به کام مرگ بفرستید. این بازی ترکیبی از بازی های آخرالزمان ، استراتژیک و نبرد طراحی شده است. با زامبی های اوباش ، مبارز و آموزش دیده مبارزه کرده و آن ها را بکشید. برای نابود کردن این زامبی ها می توانید از سلاح های مرگبار نظیر تفنگ ، تفنگ مسلسل ، نیزه ، ساچمه ، چاقو و … نیز استفاده نمایید. از تمامی توانایی های خود برای از بین بردن زامبی ها استفاده کنید.  سلاح های خود را ارتقا داده و از سلاح های قدرتمندتری استفاده کنید. شایان توجه بوده که گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • لطفا جوری مودش کنید که رو اندروید ورژن ۱۰ اجرا بشه

  • چرابازی شروع نمیشه صفحه سیاهه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود