آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Soda Drops v1.1.2

در بازی Soda Drops قطره‌های نوشابه‌های رنگارنگ را بترکانید و از ترکیب شدن طمع‌های مختلف جلوگیری کنید. قطره‌های دارای رنگ‌های مشابه را جمع‌آوری کرده و تکه‌های یخ ایجاد کنید و با جور کردن پشته‌های یخ، حرکات ترکیبی بزرگ اجرا کنید. آیا می‌توانید با سرعت کافی قطره‌ها را متوقف کرده و همه قوطی نوشابه‌های ویژه را جمع‌آوری کنید؟

ویژگی‌ها:

بازی سرگرم کننده با یادگیری آسان که تسلط بر آن دشوار است

گیم‌پلی به شدت اعتیادآور

همه قوطی نوشابه های ویژه را جمع‌آوری کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود