آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

2 Players Zombie Tic Tac Toe v1.0

Players Zombie Tic Tac Toe یک بازی سرگرم کننده و جذاب زامبی باری سیستم عامل اندروید بوده که دو بازیکن را در صفحه نمایش گوشی نمایش می دهد. دوستان خدو را به چالش کشانده و ببینید که کدام بازیکن قوی تر و قدرتمند تر می باشد. این بازی به صورت کلاسیک ارائه شده و گیم پلی اعتیاد آوری دارد به طوری که پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. شما همچنین علاوه بر دو نفره بودن بازی می توانید این بازی را با کامپیوتر نیز انجام دهید و در نهایت امتیازات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

 

ویژگی های اصلی:

انجام بازی به صورت دو نفره در صفحه نمایش

اشتراک گذاری امتیازات در فیسبوک

ثبت امتیازات متعدد در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود