آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battle Spheres v71

در بازی نقش‌آفرینی Battle Spheres در دنیا سفر کنید و رقبای خود را شکست دهید. گوی‌های افسانه‌ای نبرد را جمع‌آوری کرده و بهترین تیم میدان نبرد که دنیا تاکنون به خود دیده است را تشکیل دهید.

ویژگی‌ها:

دارای سبک بازی ساده و در عین حال اعتیادآور که در آن گوی‌های نبرد را به سمت دشمنان پرتاب می‌کنید

با ایجاد استراتژی‌های زیرکانه موقعیت تیم خود را طوری قرار دهید تا بتوانید از حملات ویرانگر دشمن فرار کنید!

مجموعه‌ای از شخصیت‌های منحصربه‌فرد را احضار کنید، تسخیر کنید و به تکامل برسانید

بر 5 عنصر تسلط پیدا کرده و در میدان نبرد از آن‌ها به نفع خود استفاده کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود