آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Giana Sisters v3.0.4 + data

Giana Sisters یک بازی قدیمی به سبک دویدن و پرش از روی موانع است که اکنون بر روی دستگاه‌های اندرویدی در دسترس می‌باشد و به نحوی متعادل طراحی شده تا ساعت‌ها سرگرمی را به شما ارائه کند.

ویژگی‌ها:

بیش از 80 ماجرای کاملاً جدید و 32 مرحله قدیمی

گرافیک فول اچ‌دی بسیار زنده و روشن

پشتیبانی از 5 زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی

موسیقی زمینه افسانه‌ای ساخته شده توسط Chris Huelsbeck

قابلیت سفارشی سازی کنترل‌های بازی

پشتیبانی از سرویس‌های بازی گوگل پلی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود