آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jungle Jumping v1.0.4

در Jungle Jumping خود را برای یکی از چالش‌برانگیزترین، دشوارترین و اعتیادآورترین بازی‌های دنیا آماده کنید! در این بازی شما تعداد زیادی از حیوانات را کنترل می‌کنید که تنها هدفشان پرش بر روی رودخانه است. باید از آب‌های خطرناک، ماهی‌های گوشتخوار مرگبار، تمساح‌های تیزدندان و موانع دیگر دوری کنید. در حالت چند نفره می‌توانید با دوستان خود به صورت نبردهای بی‌پایان نوبتی به رقابت بپردازید تا ببینید چه کسی می‌تواند از همه بیشتر پیشروی کند. آن‌قدرها هم که به نظر می‌آید ساده نیست، آیا می‌توانید یک روز در جنگل دوام بیاورید؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود