آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Stick Fight v2.1

در بازی Stick Fight با استفاده از کنترل ساده به وسیله دو دکمه، از انیمیشن‌های جذاب و اکشن بی‌نهایت لذت ببرید. در این بازی هدف شما این است که با امواج بی‌پایان دشمنان چوبی خود مبارزه کنید، یک بازی بسیار ساده و بسیار اعتیادآور!

ویژگی‌ها:

کنترل‌های آسان که می‌توانید با یک انگشت و یا دو انگشت خود بازی کنید

گیم‌پلی مبتنی بر زمان‌بندی که در آن باید به برد حملات خود دقت داشته باشید

هرچه در بازی پیشروی کنید سرعت دشمنان شما بیشتر خواهد شد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود