آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

PaperBoy:Infinite bicycle ride v1.17 + data

PaperBoy:Infinite bicycle ride یک بازی کلاسیک را در قالبی مدرن و سه‌بعدی برای شما زنده می‌کند. هدف شما در این بازی ساده است، دوچرخه bmx خود را در شهر برانید و روزنامه‌ها را به مشترکان تحویل دهید. مطمئن شوید که روزنامه‌ها را در صندوق‌های اشتباهی نیاندازید، صندوق‌های آبی مشترکان شما هستند و قرمزها خیر. علاوه بر این باید سعی کنید از خطرات و موانع موجود بر سر راهتان نیز دوری کنید! سگ‌ها به دنبالتان می‌افتند، اتومبیل‌ها می‌توانند شما را از دوچرخه پایین بیاندازند و تعمیرات خیابان‌ها هم همیشه سفر شما را چالش‌برانگیزتر خواهند کرد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود