آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Gun Strike Zombies v1.0.1

یک روز یک شهاب سنگ که حامل ویروس‌های ناشناخته بود به زمین برخورد کرد، به تدریج انسان‌های بیشتر و بیشتری آلوده شده و به زامبی تبدیل شدند. در بازی اکشن Gun Strike Zombies شما باید هجوم زامبی‌ها را متوقف کنید و در این دنیای سخت و خشن سعی کنید تا جایی که می‌توانید زنده بمانید.

ویژگی‌ها:

کنترل ساده لمسی، لمس برای شلیک، کشیدن برای ضربه

انواع زامبی‌های مختلف دونده، جهنده، پرتابی و…

سلاح‌های متنوع برای بازیکنان با جلوه‌های ویژه سلاح از جمله سوختن، یخ زدن و…

آیتم‌های مختلف برای خرید و کمک به انجام مراحل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود