آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Oddwings Escape v1.5.1 + data

در بازی اکشن Oddwings Escape در جزایر زیبا پرواز کرده و چالش‌های هیجان‌انگیز مبتنی بر فیزیک را حل کنید. قفل شخصیت‌های شگفت‌انگیز جدید را باز کرده و قدرتشان را آزاد کنید. برای کسب افتخار و شهرت در برابر دوستان خود و بازیکنان دیگر مسابقه دهید.

ویژگی‌ها:

مسیرهای مخفی را کشف کرده و از خطرات پیچیده دوری کنید

حتی بدون نیاز به ارتباط اینترنتی پایدار با دوستان خود رقابت کنید

رکورد دوستان خود را شکست داده و جایزه‌های بیشتری بگیرید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود