آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Caillou House of Puzzles v1.6 + data

در بازی پازل کودکانه Caillou House of Puzzles به کایلو و دوستانش ملحق شده و در یک خانه آبی بزرگ به کاوش در اتاق‌های مختلف بپردازید! هر اتاق دارای 3 شئ گم شده است که بازیکن باید با حل پازل‌های سرگرم کننده آن‌ها را پیدا کند، و زمانی که این کار انجام شد آن‌ها به انیمیشن‌های مفرحی تبدیل خواهند شد!

ویژگی‌ها:

3 درجه سختی تا همه کودکان در تمامی سنین بتوانند آن را بازی کنند

دارای آیتم‌های تعاملی و آثار هنری خلاقانه در هر صحنه

پازل‌ها به طور مرتب تغییر می‌کنند و می‌توانید بارها آن‌ها را بازی کنید

پازل‌های انجام شده خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود