آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Monsters Ate My Metropolis v1.2.1 + data

در بازی کارتی Monsters Ate My Metropolis هیولای مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با ساخت دسته‌ای از کارت‌های ویژه و زمانبندی حملات، شهر را ویران کنید. با بازیکنان رقیب از سراسر دنیا مبارزه کنید تا سلطان هیولاها تعیین شود.

ویژگی‌ها :

در نقش هیولاهای بسیار بزرگ و دیوانه بازی کرده و سطح آن‌ها را افزایش دهید

هر طرف با سه کارت سر و کار دارد (از دسته 12 کارتی) و به نوبت حمله می‌کند تا تنها یک کارت باقی بماند

حساب کاربری فیسبوک خود را متصل کرده و از دوستان خود کارت، انرژی و توکن بگیرید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • عالی
    فانتزی هاتون خوبه من همیشه به این سایت سر میزنم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود