آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

CollectOrb v1.0.0

آیا از بازی‌های سرعتی موبال خوشتان می‌آید؟ از چالش جذاب و پیچیده لذت می‌برید؟ پس دیگر به جست و جو ادامه ندهید، زیرا بازی پازل CollectOrb همه این‌ها را به شما ارائه می‌کند! این یک بازی پازل حرکتی بی‌رحمانه است که در آن باید یک گوی درخشان را از میان تاریکی هدایت کرده تا مکعب‌هایی که در محیط پراکنده شده‌اند را جمع‌آوری کنید. در این بازی شما باید واکنش سریعی داشته باشید، زیرا برای صعود در جدول امتیازات و ثبت رکورد شخصیتان باید با زمان رقابت کنید! این بازی که در ابتدا برای PS Vita منتشر شده بود، اکنون به طور ویژه برای گوشی‌ها و تبلت‌ها بازسازی و بازطراحی شده است. این بازی از موتور بازی Unity3d استفاده کرده و دارای ویژگی‌هایی شامل کنترل شهودی با استفاده از کج کردن دستگاه، رابط کاربری جدید، مراحل تازه و یک موسیقی اصلی طولانی می‌باشد! در این بازی خبری از آن تبلیغات مزاحم نیست!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود