آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Path To Luma v0.1.967 + data

در بازی The Path To Luma شخصیت SAM در مأموریتی برای نجات دادن کهکشان و تمدن رنگی به کمک شما نیاز دارد! دنیاهای شگفت‌انگیز را کاوش و دستکاری کنید تا منابع حیات انرژی پاک که درون هر سیاره پنهان شده را آزاد کنید. این یک بازی پازل ماجراجویانه مجانی است که فاقد تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای می‌باشد. در یک بازی منحصربه‌فرد فراگیر 20 دنیای خیره کننده را کاوش کرده و پازل‌های چالش‌برانگیز را حل کنید.

ویژگی‌ها :

از سیارات منجمد پیچیده در یخ و برف تا سیارات سنگی دارای بلورهای رنگی، این بازی دنیاهایی جادویی را برای کاوش به شما ارائه می‌کند. با استفاده از کنترل ساده تک لمسی، می‌توانید به راحتی سیارات سه‌بعدی را دستکاری کرده و SAM را در یک سفر قهرمانانه هدایت کنید

با استفاده از فناوری‌های پویای انرژی پاک منابع منحصربه‌فرد هر سیاره را بهره‌بردای کنید تا سیارات را از آثار مخرب تغییرات آب و هوایی نجات دهید. از انرژی خورشیدی و باد تا تبدیل فضولات به انرژی و غیره، SAM مجهز شده تا با سرعت بالا برای نجات سیاره اقدام کند!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود