آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Deadlock: Online v1.25 + data

در بازی Deadlock: Online به نبرد ملحق شده و در برابر هزاران بازیکن دیگر در مسابقات آنلاین رقابت کنید.

در مسابقات روزانه و هفتگی شرکت کرده و امتیاز بگیرید تا با استفاده از آن‌ها بیش از ۳۰ نوع سلاح، سپر و تجهیزات شامل کلت، تفنگ، مسلسل، نارنجک و دوربین را آزاد کنید.

با بازی در حالت بقاء به صورت آنلاین، و مسابقات با ربات‌ها به صورت آفلاین، مهارت‌های تیراندازی خود را قبل از ورود به مسابقات تمرین کنید!

ویژگی‌ها:

تا حداکثر ۸ بازیکن به صورت آنلاین در مسابقات چند پلتفرمه

سیستم بارگیری قوی شامل چندین ابزار برای سلاح‌ها و سپر

۳ حالت بازی مختلف

۳۰ رتبه‌بندی برای کسب با جایزه‌هایی برای هر رتبه که کسب می‌کنید

مسابقات آنلاین غیر همزمان

دارای ۷ نقشه در مکان‌های گوناگون

دیدگاه ها

  • چرا در بازی Strategy&Tactics:Medieval Wars
    بازی اجرا میشه وبعد از حدود یک ربع یا بیست دیقه بازی کردن یه برگه که سربرگش نوشته about میاد وقتی ضبدر رو میزنم که از اون برگه بیاد بیرون وصل میشه به یکی از مارکت هایی که تو گوشیم نصب هستش و وقتی آپدیت پیدا نمیشه از بازی کلا خارج میشه. لطفا کمکم کنید. ممنون

پاسخ دهید