آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Deadlock: Online v1.25 + data

در بازی Deadlock: Online به نبرد ملحق شده و در برابر هزاران بازیکن دیگر در مسابقات آنلاین رقابت کنید.

در مسابقات روزانه و هفتگی شرکت کرده و امتیاز بگیرید تا با استفاده از آن‌ها بیش از 30 نوع سلاح، سپر و تجهیزات شامل کلت، تفنگ، مسلسل، نارنجک و دوربین را آزاد کنید.

با بازی در حالت بقاء به صورت آنلاین، و مسابقات با ربات‌ها به صورت آفلاین، مهارت‌های تیراندازی خود را قبل از ورود به مسابقات تمرین کنید!

ویژگی‌ها:

تا حداکثر 8 بازیکن به صورت آنلاین در مسابقات چند پلتفرمه

سیستم بارگیری قوی شامل چندین ابزار برای سلاح‌ها و سپر

3 حالت بازی مختلف

30 رتبه‌بندی برای کسب با جایزه‌هایی برای هر رتبه که کسب می‌کنید

مسابقات آنلاین غیر همزمان

دارای 7 نقشه در مکان‌های گوناگون

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • چرا در بازی Strategy&Tactics:Medieval Wars
    بازی اجرا میشه وبعد از حدود یک ربع یا بیست دیقه بازی کردن یه برگه که سربرگش نوشته about میاد وقتی ضبدر رو میزنم که از اون برگه بیاد بیرون وصل میشه به یکی از مارکت هایی که تو گوشیم نصب هستش و وقتی آپدیت پیدا نمیشه از بازی کلا خارج میشه. لطفا کمکم کنید. ممنون

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود