آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

David. v1.3.14

David. یک بازی اکشن ساده است که در چند پلتفرم توانسته به رکورد بیش از 120 هزار دانلود دست پیدا کند.

این بازی درباره فیزیک و دشمنان مختلف است، یک بازی درباره مبارزات و زندگی. یک بازی درباره دیوید.

در این بازی شما در نقش دیوید بازی می‌کنید، یک قهرمان انتزاعی منتخب کوچک که در دنیایی پر از هیولاهای بزرگ شیطانی پرتاب شده و باید با آن‌ها مبارزه کند. به عنوان دیوید، شما به یک قلاب‌سنگ مجهز شده‌اید که باید برای پیروزی بر دشمنان خود از آن استفاده کنید. برای حمله نگه دارید، هدف بگیرید و پرتاب کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود