آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Luftrausers v1.02

Luftrausers نام یک بازی متفاوت و بسیار هیجان انگیز که در ابتدا برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده بود و اکنون نسخه اندرویدی آن نیز در دسترس می باشد. در این بازی وظیفه شما به عنوان یک بازیکن این است که یک هواپیما را به صورت کامل هدایت و کنترل نموده و در آسمان پرواز نمایید. در ابتدا باید هواپیماهای جنگی کوچک خودتان را انتخاب کنید و سپس به سمت آسمان پرواز کرده و در نهایت دشمنان را نابود کنید. شما باید به تیراندازی به سمت دشمنان و هواپیماهای دشمنان بپردازید و در سریع ترین زمان ممکن تمام دشمنان را از بین برده و امتیاز جمع کنید. نبرد ها در این بازی تقریبا می توان گفت که به اقیانوس ها و دریاها نیز کشیده خواهد شد. پس باید بسیار مواظب باشید و سعی کنید به بهترین شکل ممکن عمل نمایید. گرافیک این بازی به صورت خیلی خوب طراحی شده است. بیش از 125 سلاح نظامی در بازی وجود داشته که قادر به انتخاب آن ها نیز خواهید بود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود