آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Happy Dinos v1.0.8

برای آن دایناسور‌های باشکوه که زمانی بر روی زمین پرسه می‌زدند چه اتفاقی افتاد؟ Happy Dinos را بازی کنید و یک بهشت ژوراسیک که در آن دایناسورهای بامزه و زیبا منتظر شما هستند را کشف کنید.

به کمک مربیان جزیره خود را به یک زیستگاه شاد تبدیل کنید. مأموریت‌ها را انجام دهید، جزیره خود را تزئین کنید، دایناسورهای خود را خوشحال نگاه دارید و آن‌ها را پرورش دهید تا هزاران ترکیب جدید را کشف کنید.

در بازی‌های کوچک اعتیادآور دوستان دایناسور خود را پرورش دهید، به آن‌ها غذا بدهید و تربیتشان کنید.

از طریق فیسبوک به دوستان خود متصل شده و پارک‌هایی که ساخته‌اند را ببینید. گنج‌های پنهان را کشف کرده و دایناسورهای خود را با دوستانتان معاوضه کنید تا مجموعه‌ای بزرگ ایجاد شود.

ویژگی‌ها:

هزاران نژاد دایناسور زیبا برای آموزش و معاوضه

۴ بازی کوچک سرگرم کننده برای تربیت دایناسورهای شما

با استفاده از جاذبه‌ها و دکوراسیون‌های مختلف جزیره خود را تزئین کنید

دارای گرافیک سه‌بعدی کامل و انیمیشن‌های بانشاط

پشتیبانی از فیسبوک برای بازدید از پارک‌های دیگر و مبادله هدیه

دیدگاه ها

پاسخ دهید