آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Happy Dinos v1.0.8

برای آن دایناسور‌های باشکوه که زمانی بر روی زمین پرسه می‌زدند چه اتفاقی افتاد؟ Happy Dinos را بازی کنید و یک بهشت ژوراسیک که در آن دایناسورهای بامزه و زیبا منتظر شما هستند را کشف کنید.

به کمک مربیان جزیره خود را به یک زیستگاه شاد تبدیل کنید. مأموریت‌ها را انجام دهید، جزیره خود را تزئین کنید، دایناسورهای خود را خوشحال نگاه دارید و آن‌ها را پرورش دهید تا هزاران ترکیب جدید را کشف کنید.

در بازی‌های کوچک اعتیادآور دوستان دایناسور خود را پرورش دهید، به آن‌ها غذا بدهید و تربیتشان کنید.

از طریق فیسبوک به دوستان خود متصل شده و پارک‌هایی که ساخته‌اند را ببینید. گنج‌های پنهان را کشف کرده و دایناسورهای خود را با دوستانتان معاوضه کنید تا مجموعه‌ای بزرگ ایجاد شود.

ویژگی‌ها:

هزاران نژاد دایناسور زیبا برای آموزش و معاوضه

۴ بازی کوچک سرگرم کننده برای تربیت دایناسورهای شما

با استفاده از جاذبه‌ها و دکوراسیون‌های مختلف جزیره خود را تزئین کنید

دارای گرافیک سه‌بعدی کامل و انیمیشن‌های بانشاط

پشتیبانی از فیسبوک برای بازدید از پارک‌های دیگر و مبادله هدیه

دیدگاه ها

پاسخ دهید