آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Happy Dinos v1.0.8

برای آن دایناسور‌های باشکوه که زمانی بر روی زمین پرسه می‌زدند چه اتفاقی افتاد؟ Happy Dinos را بازی کنید و یک بهشت ژوراسیک که در آن دایناسورهای بامزه و زیبا منتظر شما هستند را کشف کنید.

به کمک مربیان جزیره خود را به یک زیستگاه شاد تبدیل کنید. مأموریت‌ها را انجام دهید، جزیره خود را تزئین کنید، دایناسورهای خود را خوشحال نگاه دارید و آن‌ها را پرورش دهید تا هزاران ترکیب جدید را کشف کنید.

در بازی‌های کوچک اعتیادآور دوستان دایناسور خود را پرورش دهید، به آن‌ها غذا بدهید و تربیتشان کنید.

از طریق فیسبوک به دوستان خود متصل شده و پارک‌هایی که ساخته‌اند را ببینید. گنج‌های پنهان را کشف کرده و دایناسورهای خود را با دوستانتان معاوضه کنید تا مجموعه‌ای بزرگ ایجاد شود.

ویژگی‌ها:

هزاران نژاد دایناسور زیبا برای آموزش و معاوضه

4 بازی کوچک سرگرم کننده برای تربیت دایناسورهای شما

با استفاده از جاذبه‌ها و دکوراسیون‌های مختلف جزیره خود را تزئین کنید

دارای گرافیک سه‌بعدی کامل و انیمیشن‌های بانشاط

پشتیبانی از فیسبوک برای بازدید از پارک‌های دیگر و مبادله هدیه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود