آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crossfire : Zombie Defender v1.0

در بازی اکشن Crossfire : Zombie Defender تهدید نیروهای تاریکی صلح و آرامش دنیا را بر هم زده است. در این بازی شما نقش سربازانی را ایفا می‌کنید که دارای مهارت‌های فوق‌العاده‌ای هستند تا بتوانند از دنیا در برابر جنگ فاجعه‌باری که توسط نیروهای دشمن ایجاد شده محافظت کنند.

برای انجام این مأموریت، فرماندهان دستور تولید انبوه تجهیزات مدرن را صادر کردند، پیشرفته‌ترین سلاح‌ها برای اینکه سربازان بتوانند وظایف خود را به بهترین نحو به انجام برسانند.

بهترین تجهیزات را انتخاب کنید، خود را آماده کرده و عازم مبارزه شوید…

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود