آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019
احتمالا می‌پسندید 5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019

RipPix v1.0

RipPix یک برنامه ویرایش تصویر است که برای سرگرمی شاخته شده، اما برای حرفه‌ای‌ها نیز فوق‌العاده عمل می‌کند. این برنامه هنرمندانه ترکیب‌های زیبا از بافت و رنگ را به عکس‌های شما اعمال کرده و در قالب یک افکت کاغذ پاره، باعث تمرکز موضوع عکس شما می‌شود.

این برنامه از افکت‌های عکس رنگ‌پریده به عکس‌های شما حالتی نوستالژیک می‌دهد و این امکان را به شما می‌دهد تا به سادگی رسم خط در اطراف موضوع عکس خود، آن را در کانون جزئیات قرار دهید. یک پرنده، درخت، گل، شخص و یا درخت را ببرید، سپس بر روی تصویر پس‌زمینه اندازه‌اش را تغییر دهید، آن را بچرخانید و جابجا کنید تا با یک سایه نرم، افکت تکه کاغذ پاره ایجاد شود.

ویژگی‌ها:

شامل 55 بافت فرسوده، 34 کاغذ کهنه و 30 تنظیم پیش‌فرض که بافت و رنگ را با یکدیگر ترکیب کرده‌اند

قابلیت جابجایی تصویر پس‌زمینه با عکس دلخواه

یک ابزار بریدن برای حذف و یا اضافه کردن لبه‌ها به تصویر بریده شده

ابزار جابجایی تصویر برای تغییر قطعات پاره شده و دارای لبه

دارای سه سبک لبه که می‌توانند به صورت زنده و بدون اثر گذاشتن بر قطعات پاره شده، تغییر داده شوند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود