آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Galaxy Charging Current Pro v2.091

با استفاده از برنامه Galaxy Charging Current Pro می‌توانید چک کنید که آیا باتری دستگاه شما به طور صحیح و با حداکثر سرعت شارژ می‌شود یا خیر!

این برنامه به شما امکان می‌دهد که جریان الکتریکی شارژ باتری دستگاه گلکسی سامسونگ خود را چک کنید.

این برنامه همچنین با یک ویجت ساده لانچر و یک افزونه DashClock ارائه می‌شود تا بتوانید به سرعت جریان الکتریکی شارژ را مشاهده کنید!

همچنین این برنامه می‌تواند یک اعلان ثابت را نمایش دهد که به شما امکان می‌دهد در حالی که دستگاه شما شارژ می‌شود، مستقیماً در بخش اعلان‌ها جریان الکتریکی را مشاهده کنید. حتی می‌توانید تنظیم کنید تا در صورت کٌند شارژ شدن، یک هشدار به نمایش دربیاید!

دستگاه‌های پشتیبانی شده:

– بعضی مدل‌های Galaxy S6 Edge
– بعضی مدل‌های Galaxy S6
– اکثر مدل‌های Galaxy S5
– اکثر مدل‌های Galaxy Note 4
– اکثر مدل‌های Galaxy Note 3
– اکثر مدل‌های Galaxy S4
– مدل بین‌المللی Samsung Galaxy Note II GT-N7105
– مدل کره جنوبی Samsung Galaxy Note II SHV-E250S
– Verizon Samsung Galaxy Note II SCH-i605
– مدل بین‌المللی Samsung Galaxy S III  GT-I9300 and GT-I9305
– مدل کره جنوبی Samsung Galaxy S III -SHV-E210K/L/S

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود