آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

PLAYMOBIL Kaboom v1.6

در بازی PLAYMOBIL Kaboom خودتان را برای مبارزه با هیولاها و حیوانات دریایی آماده نمایید. مهارت های خود را در نابودی هیولاها در دریا و آب های آزاد به کار برده و تمام دشمنان خود را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید. تجهیزات خود را ارتقا داده و آن ها را به صورت کامل سفارشی سازید. گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است. پیشرفت های خود را در بازی نشان داده و مراحل را تمام کنید. دزدادن دریایی را در ابتدا بشناسید .

 

ویژگی های کلیدی بازی :

مبارزه با هیولاهای موجود در بازی

گرافیک خیلی خوب و بی نظیبر

سفارشی سازی آیتم های موجود

وجود قدرت های یو پی اس مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود