آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battle Robots! v1.5.1

در بازی Battle Robots! با شکست دشمنان و افزایش قدرت، ربات جنگجوی خود را به سوی پیروزی هدایت کنید.

در این بازی شما در مأموریتی شامل 120 مرحله کنترل یک ربات کوچک اما مرگبار را بر عهده دارید. این بازی به صورت افقی کنترل می‌شود و دارای یک رابط کاربری منحصربه‌فرد می‌باشد که به صورت اختصاصی باری این بازی مبارزه‌ای سه‌بعدی طراحی شده است.

دشمنان خود را شکست داده و قطعاتی که می‌اندازند را جمع‌آوری کنید تا ربات جنگجوی خود را سفارشی کرده و با حریف قدرتمندتری مواجه شوید.

اجرای این بازی آسان است، برای حمله صفحه را لمس کرده و انگشت خود را بر روی آن بکشید.

ویژگی‌ها:

کنترل‌های ساده که با لمس صفحه و کشیدن بر روی آن انجام می‌شود

گرافیک زیبا برای حمله، دفاع و حملات ویژه

دارای 4 نوع حمله به همراه حمله ویژه و دفاع و جا خالی دادن

شامل 6 نوع سلاح مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود