آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Wrecky Ball 1.0

شما در اینجا حضور دارید ! در ماشین خودتان قرار دارید ! شما توسط یک توپ مورد حلمه قرار گرفته اید. سعی کنید در طول راه به گوسفند ها به هیچ عنوان برخورد نکنید. در طول راه ستاره ها را جمع آوری کنید و ماموریت های خود را به انجام برسانید. سعی کنید همه وسایل های نقلیه ر ا جمع آوری کرده و دوستان خودتان را به چالش بکشانید. بیش از ۳۰ وسیله نقلیه متعدد در بازی Wrecky Ball قرار داده شده که بایستی آن ها را باز نمایید. گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طرالحی شده است. دوستان خود را به چالش بکشانید و امتیازات را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پول های نقد متعدد را به دست آورید و آن ها را ثبت نمایید.

 

ویژگی های کلیدی بازی :

کاوش در سراسر جاده و عدم برخورد با گوسفند ها

گرافیک خیلی خوب و سه بعدی بعدی

چالش های مختلف در بازی و برخورد با آن ها

وجود شخصیت های جالب

وجود ۳۰ وسیله نقلیه باز نشده

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید