آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Wrecky Ball 1.0

شما در اینجا حضور دارید ! در ماشین خودتان قرار دارید ! شما توسط یک توپ مورد حلمه قرار گرفته اید. سعی کنید در طول راه به گوسفند ها به هیچ عنوان برخورد نکنید. در طول راه ستاره ها را جمع آوری کنید و ماموریت های خود را به انجام برسانید. سعی کنید همه وسایل های نقلیه ر ا جمع آوری کرده و دوستان خودتان را به چالش بکشانید. بیش از ۳۰ وسیله نقلیه متعدد در بازی Wrecky Ball قرار داده شده که بایستی آن ها را باز نمایید. گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طرالحی شده است. دوستان خود را به چالش بکشانید و امتیازات را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پول های نقد متعدد را به دست آورید و آن ها را ثبت نمایید.

 

ویژگی های کلیدی بازی :

کاوش در سراسر جاده و عدم برخورد با گوسفند ها

گرافیک خیلی خوب و سه بعدی بعدی

چالش های مختلف در بازی و برخورد با آن ها

وجود شخصیت های جالب

وجود ۳۰ وسیله نقلیه باز نشده

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید