آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wrecky Ball 1.0

شما در اینجا حضور دارید ! در ماشین خودتان قرار دارید ! شما توسط یک توپ مورد حلمه قرار گرفته اید. سعی کنید در طول راه به گوسفند ها به هیچ عنوان برخورد نکنید. در طول راه ستاره ها را جمع آوری کنید و ماموریت های خود را به انجام برسانید. سعی کنید همه وسایل های نقلیه ر ا جمع آوری کرده و دوستان خودتان را به چالش بکشانید. بیش از 30 وسیله نقلیه متعدد در بازی Wrecky Ball قرار داده شده که بایستی آن ها را باز نمایید. گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طرالحی شده است. دوستان خود را به چالش بکشانید و امتیازات را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پول های نقد متعدد را به دست آورید و آن ها را ثبت نمایید.

 

ویژگی های کلیدی بازی :

کاوش در سراسر جاده و عدم برخورد با گوسفند ها

گرافیک خیلی خوب و سه بعدی بعدی

چالش های مختلف در بازی و برخورد با آن ها

وجود شخصیت های جالب

وجود 30 وسیله نقلیه باز نشده

 

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود