آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Avast Battery Saver 1.4.1234

برنامه Avast Battery Saver باعث دوام باتری دستگاه اندرویدی شما می‌شود. به لطف پروفایل‌های بسیار مؤثر، این برنامه به شما امکان می‌دهد تا ۳۰% بیشتر از شارژر دور بمانید.

آیا می‌خواهید به راحتی برنامه‌های در حال اجرا بر روی موبایل خود را متوقف کنید؟ از ویجت جالب این برنامه استفاده کنید. این ویجت به شما کمک خواهد کرد تا برنامه‌های در حال اجرا در پس زمینه را شناسایی کنید، سرعت دستگاه خود را افزایش دهید، و به عمر باتری آن بیافزایید.

با مدیریت هوشمند ارتباطات اینترنتی، روشنایی صفحه نمایش، و زمان آماده به کار، می‌توانید در تمام روز به گوشی هوشمندتان تکیه کنید.

ویژگی‌ها:

تنظیمات ساده و یک باره که به صورت آنی عملکرد دستگاه شما را بهبود خواهد داد

به لطف تخمین دقیق باتری باقی مانده می‌توانید زمان به پایان رسیدن باتری را متوجه شوید

برنامه‌های پرمصرف که بر عملکرد دستگاه اندرویدی‌تان تأثیر منفی می‌گذارند را شناسایی و متوقف کنید

این برنامه به شما کمک می‌کند بر اساس اطلاعات مصرف و تاریخچه آن زمان شارژ کردن دستگاه خود را برنامه‌ریزی کنید

دیدگاه ها

پاسخ دهید