آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Jet Skeleton v1.0.1

در بازی Jet Skeleton شما باید سعی کنید که به سمت بالا نفوذ کنید و به بالا برسید. همراه با جت پک خود به سمت بالا پرواز کرده و تمامی ماموریت های خود را پشت سر بگذارید. در طول راه حتما با موانع سرسخت و مرگبار متعددی نیز رو به رو خواهید شد که بایستی از تمامی آن ها عبور نمایید. شما می توانید به سمت بالا صعود کنید و امتیازات کسب شده را در یک جدول زمان بندی شده درآورده و آن ها را به صورت کلی در شبکه های اجتماعی با دوستان خودتان به اشتراک بگذارید و یا آن ها را در گوگل پلی به ثبت برسانید. کنترل های به کار رفته در این بازی به صورت فوق العاده ساده ارائه شده اند. گرافیک این بازی نیز به صورت شفاف ، رنگارنگ و فوق العاده زیبا و جذاب طراحی گردیده است. با استفاده از سنسور شتاب سنج گوشی اندرویدی خود قادر به انجام بازی به صورت حرفه ای نیز خواهید بود. گیم پلی این بازی نیز به صورت پویا ارائه گردیده است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید