آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

TD Global Strike-Tower Defense v1.0.4 + data

TD Global Strike-Tower Defense یک بازی جدید به سبک دفاعی است، دقیقاً زمانی که شما در نبردی پویا به صورت سه‌بعدی قرار دارید و انبوهی از دشمنان در حال حمله به شما هستند! برای انجام مأموریت باید از مهارت‌ها و فکر خود استفاده کنید.

این بازی از گلوله‌های تیراندازی فیزیکی استفاده می‌کند، پس امکان خطا رفتن وجود دارد و باید با ریختن عرق از مراحل عبور کنید.

همه نیروهای مهاجم در حال تیراندازی به شما هستند، پس به استراحت نیازی نیست، اما در هر زمان که بخواهید می‌توانید ساعت را در یک محیط آرام متوقف کرده، به یک استراتژی فکر کنید و برای دفاع از پایگاه خود خودروهای مسلح جدیدی اضافه کنید.

ویژگی‌ها:

نیازی به خرید ندارید و در بازی هم تعریف نشده است

دارای دوربین تمام سه‌بعدی و عملاً آزاد

از میان سه درجه سختی مختلف انتخاب کنید

با ویژگی مکث تعاملی می‌توانید در هر زمان بازی را در حالت Pause قرار داده و یا ادامه دهید

دارای آمار با جزئیات بالا در پایان هر مأموریت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود