آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

TD Global Strike-Tower Defense v1.0.4 + data

TD Global Strike-Tower Defense یک بازی جدید به سبک دفاعی است، دقیقاً زمانی که شما در نبردی پویا به صورت سه‌بعدی قرار دارید و انبوهی از دشمنان در حال حمله به شما هستند! برای انجام مأموریت باید از مهارت‌ها و فکر خود استفاده کنید.

این بازی از گلوله‌های تیراندازی فیزیکی استفاده می‌کند، پس امکان خطا رفتن وجود دارد و باید با ریختن عرق از مراحل عبور کنید.

همه نیروهای مهاجم در حال تیراندازی به شما هستند، پس به استراحت نیازی نیست، اما در هر زمان که بخواهید می‌توانید ساعت را در یک محیط آرام متوقف کرده، به یک استراتژی فکر کنید و برای دفاع از پایگاه خود خودروهای مسلح جدیدی اضافه کنید.

ویژگی‌ها:

نیازی به خرید ندارید و در بازی هم تعریف نشده است

دارای دوربین تمام سه‌بعدی و عملاً آزاد

از میان سه درجه سختی مختلف انتخاب کنید

با ویژگی مکث تعاملی می‌توانید در هر زمان بازی را در حالت Pause قرار داده و یا ادامه دهید

دارای آمار با جزئیات بالا در پایان هر مأموریت

دیدگاه ها

پاسخ دهید