آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

TD Global Strike-Tower Defense v1.0.4 + data

TD Global Strike-Tower Defense یک بازی جدید به سبک دفاعی است، دقیقاً زمانی که شما در نبردی پویا به صورت سه‌بعدی قرار دارید و انبوهی از دشمنان در حال حمله به شما هستند! برای انجام مأموریت باید از مهارت‌ها و فکر خود استفاده کنید.

این بازی از گلوله‌های تیراندازی فیزیکی استفاده می‌کند، پس امکان خطا رفتن وجود دارد و باید با ریختن عرق از مراحل عبور کنید.

همه نیروهای مهاجم در حال تیراندازی به شما هستند، پس به استراحت نیازی نیست، اما در هر زمان که بخواهید می‌توانید ساعت را در یک محیط آرام متوقف کرده، به یک استراتژی فکر کنید و برای دفاع از پایگاه خود خودروهای مسلح جدیدی اضافه کنید.

ویژگی‌ها:

نیازی به خرید ندارید و در بازی هم تعریف نشده است

دارای دوربین تمام سه‌بعدی و عملاً آزاد

از میان سه درجه سختی مختلف انتخاب کنید

با ویژگی مکث تعاملی می‌توانید در هر زمان بازی را در حالت Pause قرار داده و یا ادامه دهید

دارای آمار با جزئیات بالا در پایان هر مأموریت

دیدگاه ها

پاسخ دهید