آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Spy Fox Operation Ozone v1.0.2 + data

یک ایستگاه فضایی بزرگ به شکل اسپری مو در حال دمیدن گازهای زننده به درون لایه ازن بوده و زمین را در معرض اشعه‌های خورشید قرار داده است. Poodles Galore پنجه‌هایش را بر روی نازل قرار داده و نقشه خود برای به انحصار درآوردن بازار کرم‌های ضد آفتاب را بر ملا می‌کند.

در بازی Spy Fox Operation Ozone مأموریت خنثی کردن این نقشه و نجات سیاره زمین بر عهده روباه جاسوس قرار گرفته است.

این بازی برای تمامی افراد خانواده مناسب می‌باشد و پازل‌های سرگرم‌کننده و هوشمندانه آن باعث می‌شود تا کودکان همزمان با لذت از داستان طنز بازی یه یادگیری بپردازند.

ویژگی‌ها:

دارای شخصیت‌های دیوانه که عاشقشان خواهید شد

انیمشن‌های تعاملی شما را به ماجراجوهای فراتر از این دنیا می‌فرستند

مسیرهای مختلف بازی و بازی‌های کوچک، سرگرمی آن را دوچندان می‌کنند

تنها بازی ماجراجویانه جاسوسی تعاملی در نوع خود

شامل بیش از 11 آهنگ اصلی با تم جاسوسی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود