آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Beacon 38 v1.05 + data

شما را به بازی Beacon 38  دعوت می نماییم. در این بازی شما با صحنه های متفاوتی رو به رو خواهید شد. شما باید وارد یک جهان بیگانه شوید و در این جهان شگفت زده حرکت نمایید. با استفاده از مکانیک های هسته ای و واقع گرایانه مراحل و ماموریت های خود را به صورت کامل به اتمام برسانید. این بازی از دو بخش مختلف تشکیل می شود که توصیه می کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید. با موجودات مرموز و ناشناخته مبارزه نمایید و تمامی مراحل را به پایان برسانید. در این بازی شما درگیر فضا خواهید شد. رابط کاربری این بازی بسیار زیبا و شیک طراحی گردیده است. برای اجرای این بازی به حداقل دو گیگابایت رم احتیاج خواهید داشت.

 

ویژگی های کلیدی بازی :

نیازمند به دو گیگابایت رم برای نصب و اجرای بازی

رابط کاربری بسیار زیبا و شیک و جذاب

گرافیک واقع گرایانه بازی

ماوجه شدن با چالش های گوناگون

متشکل از موجودات

درگیر شدن در فضای اعجاب انگیز

 

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود