آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mimitos Gato Virtual v2.0.1 + data

Mimitos cat – Virtual Pet حیوان خانگی مجازی جدید شماست! یک گربه بامزه و دوست داشتنی که منتظر است تا از او مراقبت کنید. او به کمک شما نیاز دارد تا او را بپذیرید و به او توجه کنید. به او غذا بدهید، با او بازی کنید، غلغلکش دهید و…! گربه کوچک خود را سفارشی کرده و به یک گربه منحصربه‌فرد و جذاب تبدیل کنید. آیا می‌توانید او را سالم و خوشحال نگاه دارید؟ به علاوه، این بازی دارای 8 بازی کوچک بامزه و همچنین یک باغ زیبا است که در آن می‌توانید مواد غذایی را  پرورش دهید.

در این بازی تعداد زیادی بازی‌های کوچک گربه و حیوانات خانوادگی وجود دارد، اما این در مقایسه با بقیه متفاوت است. هدف شما این است که مراقب Mimitos باشید، انگار که یک بچه‌گربه واقعی است. باید به او غذا دهید و او را خوشحال، آرام و تمیز نگاه دارید.

نحوه بازی:

او را بپذیرید و شروع به بازی کنید

هرطور که می‌خواهید به او لباس بپوشانید و لوازم او را انتخاب کنید. بیش از 100 لباس برای انتخاب وجود دارد

خانه‌اش را سفارشی کنید. مبلمان را انتخاب کنید، اتاق خوابش را تزئین کنید، آشپزخانه را سفارشی کنید و…

به او غذا دهید. تعداد زیادی غذا برای انتخاب وجود دارد، اما یک نکته: او عاشق سوشی است!

با او بازی کنید و غلغلکش بدهید. به خاطر داشته باشید که او به مراقبت‌های شما نیاز دارد تا خوشحال باشد!

او را بشویید و برای جلوگیری از بیمار شدندش او را تمیز نگاه دارید

او را به رختخواب ببرید تا همه انرژی‌اش برای بازی بازیابی شود

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود