آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Yamgun v1.12.11 + data

حمله آغاز شده است!

در بازی YAMGUN از دیواره‌های قلعه در برابر امواج دشمنان دفاع کنید! اما مراقب باشید، به زودی مهماتتات به پایان خواهد رسید… خوشبختانه قادر هستید تا دشمنانی که از بین برده‌اید را به مهمات جدید بازیافت کنید!

مهاجمان را قلع و قمع کنید و دنیا را نجات دهید!

ویژگی‌ها:

یک بازی فوق‌العاده دو‌بعدی موبایل به سبک تیراندازی

توپ خود را داده و قفل سلاح‌های عالی را آزاد کنید

دارای بیش از 10 نوع دشمن منحصربه‌فرد

نبردهای هیجان‌انگیز با غول‌ها

بدون خرید درون‌برنامه‌ای

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود