آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Residence Of Evil v1.1.1

حوادث عجیب و غریبی از عمارت بزرگ در بالای تپه گزارش شده است. نیروهای نظامی به منطقه ارسال شده‌اند تا موضوع را بررسی کرده و هرچه سریع‌تر نتیجه را گزارش کنند. در بازی Residence Of Evil آیا خواهید توانست زنده بمانید؟

ویژگی‌ها:

سبک بازی اکشن اول شخص تیراندازی به زامبی‌ها

دارای داستانی جذاب

بیش از 20 مرحله برای انجام دادن

از میان 3 نوع سلاح مختلف انتخاب کنید

با 10 نوع زامبی مختلف مبارزه کنید

کنترل‌های شهودی که انجام بازی را ساده کرده‌اند

دارای گرافیک سه‌بعدی عالی

ساخته شده توسط یکی از طرفداران بازی محبوب Resident Evil

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود