آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wild Cougar Sim 3D 1.2

در بازی Wild Cougar Sim 3D در نقش گربه وحشی به شکارچی نهایی تبدیل شوید. این بازی واقع‌گرایانه‌ترین تجربه شبیه‌سازی را برای بازی‌های سبک مبارزه حیوانات به شما ارائه می‌کند. در این بازی فوق‌العاده که به صورت سه‌بعدی ارائه می‌شود به ماجراجویی بپردازید.

تا جایی که می‌توانید با کاوش و شکار در صحرا دوام بیاورید. خانواده‌ای از گربه‌های وحشی را آغاز کنید و با مبارزه در برابر حیوانات درنده دیگر از جمله گرگ، گاومیش و پلنگ خالدار از خانواده خود دفاع کنید.

خانه خود را ترک کنید و به کاوش در قلمرو وسیع خود بپردازید. با شکار خرگوش‌ها، راکون‌ها و دیگر حیوانات، یک گوشتخوار سالم بمانید.

با شکار دیگر حیوانات، گربه وحشی شما تجربه کسب کرده و سطح آن افزایش پیدا می‌کند. با ارتقاء می‌توانید ویژگی‌های گربه وحشی از جمله قدرت، سرعت و سلامتی را بهبود دهید.

ویژگی‌ها:

15 نوع حیوان واقع‌گرایانه برای شکار

منوی داخل بازی به شما همه اطلاعات درباره حیواناتی که با آن‌ها مبارزه می‌کنید را ارائه می‌کند

دوربین قابل چرخش که به شما امکان می‌دهد بزرگنمایی نیز انجام دهید

سیستم کاوش عمیق بازی با بیش از 20 مأموریت برای انجام دادن

تعداد زیادی تنظیمات مختلف: چپ دست یا راست دست، دسته بازی پویا و یا ثابت و غیره

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • چگونه تونسای نصبش کنی من تا 99 میره دیگه کار نمیکنه راهنمایی میکنی عزیزم

  • سلام میشه جفتگیری هم کرد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود