آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

My Little Dungeon v3.3

My Little Dungeon یک بازی نقش‌آفرینی کلاسیک پر از آیتم‌ها و مهارت‌های شگفت‌انگیز است. در این بازی می‌توانید در حال مبارزه در برابر هیولاها طلا کسب کنید. انواع سلاح‌ها و آیتم‌های ویژه نیز برای انتخاب موجود هستند.

گنجینه‌های باستانی دنیا ناگهان همگی به یکباره ناپدید شدند…

پس از آن، چیزهای عجیب و غریبی مانند قندیل‌های آبی، باران ماهی و طوفان در سرتاسر زمین پدیدار شد…

تعداد کمی از مردم متوجه شدند که توسط موجوداتی ربوده شده‌اند، آنهایی که معمولاً در رمان‌های فانتزی نشان داده می‌شوند.

دنیا به یک ناجی نیاز دارد، وگرنه همه چیز به پایان خواهد رسید.

آیا شما آن قهرمان می‌شوید؟

تغییرات این نسخه:

رفع مشکل محاسبه طلاها

به‌روز رسانی تصاویر آیتم‌ها

حل برخی باگ‌های بزرگ

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود