آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

HeadsOff Pro – TickerOn v2.51

برنامه HeadsOff – TickerOn همه اعلان‌های Heads-up در اندروید نسخه 5.0 آبنبات‌چوبی را بر روی گوشی هوشمند شما غیر فعال خواهد کرد. همچنین می‌توانید این اعلان‌ها را تنها برای برنامه‌های انتخابی غیرفعال کنید.

این برنامه همچنین می‌تواند متن کوتاه به نمایش در آمده در نوار وضعیت را در اندروید بازیابی کند تا یک پیش‌نمایش کوچک از اعلان را مشاهده کنید.

ویژگی‌ها:

قابلیت غیر فعال کردن تمامی اعلان‌های Heads-up اندروید آبنبات‌چوبی

برنامه‌های دلخواه خود را انتخاب کردن و اعلان‌های Heads-up را برای آن‌ها فعال و یا غیر فعال نمایید

امکان غیر فعال کردن اعلان‌های Heads-up بر روی صفحه قفل

امکان نمایش متن کوتاه در نوار وضعیت (ticker text)

نمایش ticker text به صورت توسعه‌یافته

قابلیت تنظیم رنگ پس‌زمینه و سرعت ticker text

پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی و آلمانی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود