آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Swamp Defense 2 v1.03

Swamp Defense 2 AdFree یک بازی به سبک دفاع از قلعه کلاسیک است که دارای سلاح‌های منحصربه‌فرد و دشمنان هیولا می‌باشد که هر بازیکن تازه‌کار و حرفه‌ای می‌تواند آن را انجام دهد. این نسخه بازی فاقد تبلیغات بوده و در آغاز 3000 سکه به بازیکن داده شده است.

در این بازی در برابر دشمنان بی‌پایان با محدوده وسیعی از برجک‌ها (به شکل قهرمانان کمیک) و کمک کننده‌های اضافه (مین‌ها، پشتیبانی هوایی، دیوار مسدود کننده) در بیش از 60 نقشه مختلف مبارزه کنید. سکه‌ها را جمع‌آوری کنید تا در سیستم فروشگاه یکپارچه بازی ارتقاء کسب نمایید و برجک‌های جدید بخرید.

از شر نژاد شیطانی خلاص شویید و در برابر باتلاق حملات هیولاها به مبارزه و دفاع بپردازید.

ویژگی‌ها:

سیستم فروشگاه برای خرید و ارتقاء برج‌ها و خرید سلاح‌های ویژه

9 برج دفاعی، با قابلیت ارتقاء (2 ارتقاء برای هریک در میان نبرد)

برج‌های پشتیبان، حملات ویژه و عناصری که می‌توانند در مسیر قرار بگیرند

رقبای منحصربه‌فرد، 54 نقشه باز شدنی به اضافه 9 نقشه جایزه

کنترل برج (کنترل جهت و هدف یک برج)

انواع برج‌های دارای سلاح‌های مختلف

آیتم‌های افزایش دهنده قدرت برای هر برج: تخریب، نرخ آتش و برد

قابلیت قرار دادن مین، حصار چسبناک و دیوار دفاعی در مسیر

پشتیبان‌ها: توسعه قدرت آتش، افزایش برد سلاح

کمک جهانی: بمب منطقه‌ای، بمب اتمی و پشتیبانی هوایی

قابلیت ذخیره بازی در گوگل پلی و بازی بر روی چند دستگاه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود