آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Must-a-Mine v1.0.38

معدنکاری کنید! در بازی Must-a-Mine باید به لمس کردن بر روی صفحه نمایش ادامه دهید تا در سفر خود به هسته زمین طلا و گنجینه‌ها را پیدا کنید. این بازی کلیکی که بیش از 3 میلیون بار در وب بازی شده را بر روی دستگاه اندرویدی خود امتحان کنید!

تا جایی که می‌توانید سریع لمس کنید تا در زمین عمیقاً به حفاری بپردازید و طلاهای خود را کسب کنید. به اندازه کافی طلا جمع‌آوری کرده و سپس مانند یک سرمایه‌دار راخت بنشینید و اجازه دهید کارگرانتان برای شما به حفاری طلا بپردازند! ارتقاء دهید تا بتوانید کارگران بیشتری با مهارت‌های منحصربه‌فرد استخدام کنید، سپس تجهیزان مناسب را با کارگران مناسب تطبیق دهید تا جایزه‌های ترکیبی فوق‌العاده بدست بیاورید!

ویژگی‌ها:

به کلیک کردن ادامه دهید تا یک لایه از زمین را نابود کرده و الماس و یا صندوق‌های پر از عتیقه‌های نایاب بدست بیاورید

عتیقه‌ها را جمع‌آوری کنید و از آن‌ها برای بهبود مهارت‌های حفاری خود استفاده کنید

ترکیبات ساخت و ساز منحصربه‌فرد را کشف کرده و در معدنکاری پیشرفت نمایید

دستاوردها را تکمیل کنید تا الماس بدست بیاورید

کارگران خود را ارتقاء دهید تا مهارت‌های جدید را آزاد کرده و طلاهای بیشتری در زمان بیکاری بدست بیاورید

با ساخت قدرت‌های ترکیبی تجهیزات خود را ارتقاء دهید

موش کور ویژه را پیدا کرده و شانس خود را برای یک جایزه امتحان کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود