آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Apocalypse Runner 2: Volcano v1.0

Apocalypse Runner 2: Volcano ادامه‌ای برای یک بازی آخر‌الزمانی شگفت‌انگیز و پرطرفدار برای دستگاه‌های اندرویدی است. این بار قهرمان ما باید از یک موج عظیم گدازه‌های آتش‌فشانی فرار کند. این بازی جدید دارای تعداد زیادی موانع خطرناک، گرافیک و عملکرد بهبود یافته بوده د در عین حال اتمسفر ساده یک آخرالزمان دوبعدی را به شما ارائه می‌کند. باید از تله‌های مرگبار دوری کنید، از روی سنگ‌های داغ و مواد در حال سوختن بپرید تا بتوانید از موج آتش که در حال بالا رفتن است فرار کنید. جدول داخلی امتیازات به شما کمک خواهد کرد تا رکوردهای خود را ثبت کرده و آن‌ها را با دوستان خود مقایسه کنید.

ویژگی‌ها:

اضافه شدن تعداد فراوانی موانع جدید

در محیطی با جو تأثیرگذار به بازی بپردازید

دارای گیم‌پلی سرگرم‌کننده و اعتیادآور

از کنترل‌های ساده بازی استفاده کنید

جدول داخلی امتیازات برای ثبت رکوردها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود