آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

My Mars (3D Live Wallpaper) v1.3

My Mars (3D Live Wallpaper) یک والپیپر زنده زیبا برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که یک صحنه تعاملی از سطح مریخ را برای شما به نمایش می‌گذارد.

ویژگی‌ها:

از زیبایی مناظر مریخ لذت خواهید برد. آسمان نارنجی، غروب آبی، شب‌های Foboslit با هزاران ستاره اینجا منتظر شماست!

مدل سه‌بعدی مریخ‌نورد با جزئیات بالا و مطابق کاوشگر کنجکاوی رندر شده و قادر خواهید بود تجهیزات آن را ببرسی کنید

تنها با یک لمس می‌توانید تجهیزات مختلف کاوشگر را فعال نمایید

می‌توانید به وسیله این والپیپر نحوه حرکت و فعالیت مریخ‌نورد کنجکاوری را مطالعه کنید

این شخصیت بامزه بر روی صفحه خانگی دستگاه اندرویدی شما به کاوش می‌پردازد

روز و شب به نرمی یکدیگر را دنبال می‌کنند. خورشید در مریخ مطابق منطقه زمانی حرکت خواهد کرد

نیازی به استعمار سیاره مریخ نیست زیرا بسیار دور و خطرناک می‌باشد به وسیله این والپیپر مریخ خود را خواهید داشت که همیشه همراهتان خواهد بود!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود