آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Devious Dungeon 2 v1.2

مردم می‌گویند ماجراهای بزرگی پشت درهای این قلعه منتظرند. قلعه‌یی که سالن‌های آن همیشه در حال تغییر بوده و پر از هیولاهای مرگبار می‌باشد! تله‌های خیانتکار جان تعداد زیادی از ماجراجوها را گرفته‌اند! شایعه شده که قلعه دارای گنجینه‌هایی است که کسی فدرت تصورش را هم ندارد. با این حال، اینجا قلمرو احضارکننده نیز هست و او در برابر مهمانان ناخوانده مهربان به نظر نمی‌آید!

در بازی اکشن Devious Dungeon 2 آیا می‌توانید احضارکننده را شکست دهید و گنجینه‌های گم‌شده قلعه را بدست بیاورید؟

ویژگی‌ها:

نقشه‌های تصادفی با 5 دنیای مختلف

سه کلاس مختلف قهرمان: بربری، جادوگر و سرکش

تعداد زیادی سلاح‌ها و ابزار مختلف

ارتقاء به سبک نقش‌آفرینی

نبردهای حماسی با غول‌ها

گنجینه‌ها را جمع‌آوری کنید

سیستم مأموریت همراه با دستاوردها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود