آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Banzai Escape v1.0 + data

شرکت آمینو مشکوک به انجام فعالیت‌های مشکوکی است که باعث شده دایره تحقیقات تعدادی از مأمورین خود را برای بررسی اعزام نماید. اما چند هفته گذشته اما پاسخی از سوی مأمورین دریافت نشده است.

آژانس از PASKAL کمک خواسته تا به داخل شرکت نفوذ کرده، رئیس آن را دستگیر نماید و مأمورین را نجات دهد. یک عضو تیم پاسکال به مأموریت فرستاده شده، اما اتفاقات غیر منتظره‌ای شروع به رخ دادن می‌کند…

Banzai Escape یک بازی اکشن تیراندازی سوم شخص است که در آن شما کنترل شخصیت بازی به نام Rokiahi را بر عهده دارید.

ویژگی‌ها:

گرافیک کاملاً سه‌بعدی با تم انیمه

می‌توانید در بخش تنظیمات گرافیک را تغییر دهید

در این نسخه پرداخت شده، از تبلیغات خبری نیست

با کشتن دشمنان پول کسب خواهید کرد

به راحتی به کشاورزی بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود