آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Shoujo City v1.3.2

در بازی نقش‌آفرینی Shoujo City شما 10 روز فرصت دارید تا با دادن هدیه، بازی کردن و ملاقات‌های عادی سعی کنید یک دختر را به خود علاقه‌مند نمایید.

با دقت تصمیم‌گیری کنید، زیرا در زمان صحبت با دختر مورد نظرتان، هر انتخاب برای پاسخ دادن در گفت و گوها بر امتیاز صمیمیت شما تأثیر خواهد گذاشت.

ویژگی‌ها:

نمایش چرخه روز و شب در بازی

گرافیک انیمه طراحی شده با دست به سبک پیکسلی

برخی از هدایا که می‌دهید در ملاقات بعدی از آن‌ها به عنوان تزئین استفاده می‌شود

یک بازی کوچک جرثقیل که در آن می‌توانید اسباب‌بازی‌های مخملی برنده شده و آن‌ها را هدیه بدهید

هر دختر شخصیت متفاوتی دارد و نیازمند یک رویکرد متفاوت می‌باشد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود