آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dr. Panda Firefighters v1.0

در بازی اکشن ماجراجویانه Dr. Panda Firefighters با همکاری دکتر پاندا و تیم آتش‌نشانی‌اش دوستان او را نجات دهید. در ساختمان در حال سوختن مسابفه دهید، شعله‌های آنش را خاموش کنید و از ابزار صحیح استفاده کنید تا مسیر را باز نمایید!

در یک ماشین آتش‌نشانی به سوی مکان حادثه حرکت کنید! می‌توانید جهت حرکت را تعیین کنید، و عکس‌العمل حیوانات نسبت به راننگی خود را مشاهده نمایید.

با استفاده از این بازی فرزند شما در یک محیط شاد و باانگیزه درباره نقش یک آتش‌نشان و همچنین کار تیمی یاد خواهد گرفت. محدودیت زمانی و یا اهداف تعیین شده در بازی وجود ندارد و کودک شما می‌تواند آزادانه به کاوش بپردازد!

ویژگی‌ها:

دنیای هیجان‌انگیز یک آتش‌نشان را کشف کنید

داری بیش از 30 اتاق برای کاوش

یک ماشین آتش‌نشانی را کنترل کنید!

در کنار دکتر پاندا به او در پیدا کردن دوستانش کمک نمایید

کمک کنید موانعی که از آسمان سقوط می‌کنند را پاکسازی کرده و شعله‌های آتش را خاموش نمایید

دارای طراحی اکشن هیجان‌انگیز و پرانرژی

بی‌خطر برای کودکان! فاقد تبلیغات شخص ثالث و یا خرید درون برنامه‌ای

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • برای چی برای من نمیاره مدل تبلتمم هست samsung galaxy tab s2

  • سلام ساییتون عالیه فقط میشه ازتون خواهش کنم بازی های دگ از دکتر پاندا مثل dr panda carnival رو هم بزارید 🙂

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود